چشمهای قهوه ای رنگ نگران

__________________________________________________________________

هوا را بو می کشید ؟! بوی بهار می آید ....... این هم چند عکس بهارانه برای شما . 

 

پارکی در سنگاپور  

 

پارک کینکهوف - آمستردام

 

شکوفه های گیلاس - ژاپن

 

کوئینزلند - استرالیا

 

پ.ن - عزیزان من ، علی رغم اینکه جواب دادن به کامنتهایتان را بسیار دوست دارم اما به خاطر پاره ای مسائل شخصی در حال حاضر امکان این کار را ندارم . خیلی وقتها پیش می آید که در ذهنم پستی را می نویسم و ویرایش می کنم و حاضر و آماده و شسته رفته اش می کنم ، اما همین که می ایم بنویسم کامنتهای تایید نشده را می بینم و دلم می خواهد بر حسب ادب و احترامی که برای خوانندگانم قائلم اول آنها را جواب بدهم و تایید کنم . و همین پروسه به خاطر وقت گیر بودن و مشغول کردن ذهنم باعث می شود کل پستی که در ذهنم آماده کرده بودم را فراموش کنم و اگر فراموش هم نکنم دیگر انرژی نوشتنم تمام شود و این است که در این هفته های اخیر کمتر می نویسم .

حالا دو راه حل به ذهنم آمده . یکی اینکه اصلا کامنتها را تایید نکنم . تنها آنهایی که احتیاج به جواب دارد را پاسخ دهم و البته اگر ادرس ایمیلتان را در جای مخصوص خودش بنویسید پرشین بلاگ به صورت خودکار جواب من را به ایمیلتان ارسال می کند .

راه حل دوم هم اینکه کامنتها را بدون جواب تایید کنم . و البته اگر کامنتی احتیاج به جواب داشت پاسخ دهم . اما این راه کمی مرا اذیت می کند . من آدمی نیستم که بتوانم از کنار لطف و محبتتان به سادگی و بدون جواب بگذرم و در واقع این را نوعی بی احترامی به مخاطبم می بینم . مگر اینکه به این باور برسم که شما می دانید من قصد بی ادبی به هیچ کس را ندارم و در واقع در ذهنتان جواب پر از تشکر و امتنان مرا تصور بفرمائید . و این که من وامدار و مدیون محبت همگی تان هستم . 

انتخاب را به عهده شما عزیزانم می گذارم .

/ 159 نظر / 187 بازدید
نمایش نظرات قبلی
الف

سلام.منم چندین سال اضافه وزن داشتم و هر بار رژیم میگرفتم و با مکافات خودمو لاغر میکردم دوباره در عرض یکی دو ماه برمیگشت.دفعه آخر رفتم پیش یه دکتر که خداروشکر دستش برام خیلی خوب بود و با رژیمی که بهم داد 10 کیلو کم کردم و الان 4ساله که دیگه وزنم زیاد نشده.من آدم پر خوری بودم و باورم نمیشد یه روزی اینطوری میلم به غذا کم بشه.الان هم چون حجم معدم کم شده با یه کم غذا خوردن سیر میشم و البته در کنارش سعی میکنم فعالیت و پیاده روی هم داشته باشم که اندام متناسب باقی بمونه. نوشته هاتو دوست دارم موفق باشی خانوم گل

رامونا خانوم

باور کن نازنین جون همه موهای تنم سیخ شد از خوندن پستت! یادته بهت گفتم مامانت روحشون آزاده و از دور مراقب همه تون هستن؟ اینهم نشونه ش. چه خوب شد که به اون ندای درونی گوش کردی. چه خوب شد که نشانه ها رو دیدی و حرف اون مادر داغدار رو پذیرفتی و منصرف شدی از عمل. خیلی وقتها خیلی از این نشانه ها خدا برامون می فرسته اما ما از کنارشون می گذریم و کار خودمون رو می کنیم! به نظر من یک مدت بیخیال وزن کم کردن بشو و به جاش روی اعتماد به نفست کار کن تا بشی مثل این خانومهایی که با سی چهل کیلو اضافه وزن بیکینی و دکلته و دامن کوتاه می پوشن و خیلی هم احساس خوشگلی و خوش تیپی می کنن. باور کن من یکی که بهشون حسودیم میشه!

خواننده خاموش

یکی می گفت: میدونی خواهر؟ آخرش ما چاق و گرسنه می میریم.

مریمی

هر وقت یه پست میزاری که یه ردپایی از مادرت توش دیده میشه ترجیح میدم سکوت کنم و هیچی نگم...مامانا همیشه مواظب بچه هاشونن.. خدا مامان رو رحمت کنه..آمین..آمین..آمین...[بغل][بغل]

نفس

عزیزم اگه وب من را خونده باشی یک مصیبتنامه هست از مشکلات چاقی همسرم و مشکلاتی که در اثر جراحی چاقی برامون به وجود اومد و از سال 84 تا حالا ما هنوز با این مشکلات درگیریم . جراحی های چاقی شانس میخواد که ما نداشتیم . همان بهتر که خودت را با این مشکلات درگیر نکردی

حورا

بسيار خوشحال شدم كه از جراحي منصرف شديد... [گل]

مینا

نازنین جان پستت رو خوندم و خیلی بابت ایت معجزه ی بزرگ خداروشکر کردم.من هم خودم کمی اضافه وزن دارم رژیم های مختلفی هم امتحان کردم اما پارسال دکتری کتاب "رژیم لاغری 14 روزه ی دکتر اتکینز" روبهم معرفی کرد. فوق العاده رژیم سبک وخوبی داره.و این رژیم خیلی ها رو تو دنیا درمان کرده بدون بازگشت. بهت میشنهاد میکنم حتما این کتاب رو بخری چون منم اولش کمی نا امید بودم. برای انتشارات شادان هست.قیمتشم حدود7 تومنه :)

مینا

نازنین جان پستت رو خوندم و خیلی بابت ایت معجزه ی بزرگ خداروشکر کردم.من هم خودم کمی اضافه وزن دارم رژیم های مختلفی هم امتحان کردم اما پارسال دکتری کتاب "رژیم لاغری 14 روزه ی دکتر اتکینز" روبهم معرفی کرد. فوق العاده رژیم سبک وخوبی داره.و این رژیم خیلی ها رو تو دنیا درمان کرده بدون بازگشت. بهت میشنهاد میکنم حتما این کتاب رو بخری چون منم اولش کمی نا امید بودم. برای انتشارات شادان هست.قیمتشم حدود7 تومنه :)

منصوره

مو به تنم سیخ شد ...دختر تو ماورایی هستی ....خدا رو شکر .....اره واقعا مامانا همیشه حواسشون بهمون هست ...انگار خدا گاهی اوقات به خاطر اونا به ما لطف میکنه .....