از بیمارستان


دوستان عزیزم

من دیروز برای انجام مقدمات عمل جراحی در بیمارستان بستری شدم . و این پست به طور یواشکی از داخل اتاق و با کمک یک دست برای شما نوشته‌ شده است !

مشکلی که درباره‌اش نوشته بودم کیستی است که کنار کیسه صفرای من تشخیص داده شده است .

چند هفته‌ای بود که درد مبهمی زیر دنده‌هایم حس می‌کردم و سمت معده‌ام هم کمی ورم داشت . یکی دو هفته‌ای ربطش دادم به نفخ معده و حتی اضافه وزن .

بعد دیدم جای درنگ نیست . در سونوگرافی شکم و لگن وجود یک کیست کنار کیسه صفرا و نزدیک معده تشخیص داده شد که سی‌تی‌اسکن هم تاییدش کرد .

پزشکم هم سریعا دستور بستری و جراحی داد .

حدود ساعت هفت صبح امروز پنجشنبه 23 خرداد راهی اتاق عمل خواهم شد . شکمم را باز خواهند کرد و کیست را در خواهند آورد . هر چند به دعا اعتقادی ندارم اما محتاج انرژی‌های مثبت شما هستم .

و گرچه به گفته‌ی دکترم ، عمل سختی در پیش ندارم و او به خوش‌خیم‌بودن کل ماجرا بسیار امیدوار است ، اما هر جراحی‌ای خطرات خودش را دارد . و احتیاط شرط عقل است .

بنا به همین احتیاط هم این پست را برای شما نوشتم . در خانه هم همه‌ی کارهایم را کرده‌ام . چند نامه برای پدر و خواهر و برادر و همسر و پسرم نوشته‌ام . ادرس نامه‌ها را برای خواهرم ایمیل کرده‌ام و کلید اینجا را هم به او سپرده‌ام . خدا را شکر می‌کنم که هرقدر فکر کردم هیچ حقی بر ذمه‌ام نبوده که بخواهم یادآوری‌اش کنم و بابتش حلالیت بگیرم .

تنها دینی که در این دنیا بر گردنم است ، مادری برای پسرم است ... و به جا آوردن حق دوستی همه‌تان .

حلالم کنید .

و تا درودی دیگر بدرود .

 

پ.ن - شناسنامه‌ام را هم با خودم آورده‌ام ! امیدوارم جمعه در اینجا یک صندوق رای پیدا شود !

/ 105 نظر / 67 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم(بیان)

نازنین بهتری؟ آناناس زیاد بخور[گل]

زینب

از صمیم قلب آرزو میکنم هر چه سریعتر بهبودی کامل پیدا کنین و صحیح وسالم به خونه برگردین امیدوارم آقای روحانی تو اداره کشور موفق باشه پست قبلیتون رو خوندم خوب ما هم از طرفدارای ا.ن بودیم و بهش رای دادیم البته نه اینکه انتقاد بهش نداشتیم به هر حال هر کسی دلایلی برای خودش داره.اما واقعا این ادعایی که شد طعم پیروزی رو به کام ما تلخ کرد.هیچ کس به ما تبریک نگفت در حالی که واقعا نامزد ما رای آورده بود و تقلبی تو کار نبود.اما به جای تبریک چندین ماه آشوب ودلهره نصیبمون شد.فکر هم نکنین که ما آسیب ندیدیم بلکه ما هم خیلی خیلی اذیت شدیم.کتک خوردیم.کشته دادیم.خون دادیم.به هر حال اتفاقی بود که افتاد و مسببش ادعای دروغی بود که مطرح شد... من پیروزی نامزد موردنظرتون رو به شما تبریک میگم و از اعماق دلم آرزو میکنم کشور روی آرامش و خوشبختی ببینه که توی این ۴ سال یکی از دلایلی که وضعیت اقتصادی روز به روز بدتر شد همین عدم همدلیها بود.....

آرنوشا

خدا بد نده دوستم برات ارزوي سلامتي دارم.

ونوس

نلزنین عزیز نگران نباش انشاله به زودی خوب می شوی و نزد پسر و همسرت باز می گردی. هر چند در وبلاگم ننوشتم اما من هم هر چند وقت یکبار در بیمارستان و درگیر دوا و درمان هستم امیدوارم خدا همه مریض ها را شفای عاجل بدهد. درد هست درمانش باشد و دارو به زودی رفع می شود

يلدا

برات آرزوي سلامتي و بهبودي هر چه سريعتر رو دارم ...[گل] شادي و اميد مردم سرزمينم مستدام [لبخند]

دخترک پاییز

ای جان دلم... خو آره... خواهرت دختر خوبیه... اما نازنین ما دختر خوب تر تریه [پلک][نیشخند] خوشحالم که هستی و جواب کامنتها رو میدی... چطوریایی الان نازنینم؟ [بغل][ماچ]

صفا

با آرزوی بهبودی کامل . امیدوارم این جوانه امید درختی تناور گردد.

زندگی

وبلاگتو امروز دیدم به خاطر همین به همه پست هات نظر میذارم اما یه سوالی واسم پیش اومده (به دعا اعتقاد ندارم) یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟

رضا

سلام نازنین عزیز مدتی بود نمیرسیدم وبلاگت رو بخونم امروز اومدم مرور کردم شدیدا ناراحت شدم انشا الله خدا شفای کامل نصیبت کرده باشه به خدا خیلی ناراحت شدم راستی خوشحالم میبینم شما هم به امید فردایی بهتر هستین البته من رای ندادم چون هنوزم بهشون اعتماد ندارم[گل] این گل برای سلامتیت[گل] این یکی هم برا خردادی بودنت[گل][گل][گل][گل][گل] اینا هم برا دوستیمون

Zh

هر جور راحتي أما اين روزا حتي يه آدم لاييك هم به دعا نياز و اعتقاد داره اينو خيلي ها شؤون إظهار ميكنن بازم فكر كن ضرر نداره??