متبرک باد نام تو ... ای آزادی

این دو عکس را یادتان هست ؟

/ 55 نظر / 433 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رویا

سلام نازنین جان خوبی؟چرا اینقدر کم می نویسی آخههههههههههههههه؟[گریه]

مهتاب(مامانی)

منم این خبر مسرت بخش را به همه هم وطنان ازادی خواه تبریک میگم امیدوارم مابقی عزیزانمان که گرفتارن ازاد شوند به امید روزی که در کشورمان ظلم و استکبار تمام شود و جهالت برکنار شود

شیرین امیری

نمیدونم میارزید یا نه درهر حال موجب گریه ما که میشه همیشه

.آزی.

نازنین بیشتر بنویس. دلتنگت شدم و حالا دیدم که پست جدید نوشتی. چه پستی. به شیرینی عسل و به تلخی زهر. روزگارمان خوشتر بشود الهی. و زندانها خالی از زندانیان سیاسی. کاش ... ای کاش...

دلخون

این نسرین ستوده یه خائن بی شرم هست که آبروی ما زن های ایرانی رو حتی در سطح بین المللی برده..نگاهی به پرونده جرایم و افرادی که تاکنون وکالت اون ها رو به عهده داشته اینو نشون می ده. واااااااای به اون روزی که نماد آزادی و ما زن های ایرانی، پست فرومایه ای مثل این شخص باشه. این اگر مادر بود و زن بود و ایرانی بود و غیرت داشت، آبرو و مصالح کشورش و آرامش فرزندان و خانواده اش و مادرانگی هاش رو به شعارهای توخالی و دروغ عده ای سیاست زده نمی فروخت.. شرم باد بر خائنین وطن فروشِ ِ خون شهید پایمال کن، تا همیشه ی تاریخ!

مهناز

سلام نازنين جان من هم با دكتر سميعي همون مشكلي رو داشتم كه متاسفانه مادر شما داشتند البته من خودم بيمار هستم وبه خاطر سهل انگاريهاي اين شخص مجبور شدم براي ادامه درمان بيام خارج كشور در حال حاضر در حال درمانم،من هم دل پر دردي از اين شخص دارم ، متاسف هستم براي شما ،خودم وبيماران تحت درمان اين شخص ،البته سرچ اسم ايشون سبب خيري شد براي خوندن مطالبتون ،شايد يه روزي دوستاي خوبي براي هم بشيم،خوشحال ميشم اگه برام ايميل بفرستيد،راستي يه خبر خوش من حالم خوبه وبيماريم كنترل شده،نگران من يكي نباش????

مسی

[گل]

سعيد

جواب خوبي به پسر 8 ساله ات ندادي.بهش بگو چرا بازداشت شده و بگذار خودش فكر كند و بداند كه قانون چيست

مریم

سلام . می خواستم از بابت اینکه راجع به خانم ستوده نوشته بودید تشکر کنم .آرزو می کنم روزی برسد که بتوانیم معنی بند و قفس و زندان را با معنای واقعیش برای کودکانمان شرح دهیم . ممنون.

n

Good

Whoops, looks like something went wrong.