بازی وبلاگی

اول از همه نوبت کیف دستی ام است با تمام محتویات داخلش ! باور کنید یا نه من همیشه همینقدر مرتب هستم و کیفم کاملا طبقه بندی شده و منظم است ! به طوری که می توانم چشم بسته دستم را داخل کیف کنم و بی معطلی هر چه را بخواهم بیرون بیاورم !

البته من همیشه کیف مشکی دست نمی گرفتم . بیشتر کرم و سفید و زرشکی را دوست دارم و می خرم . اما از بعد از فوت مادرم به تناسب بقیه پوششم ،کیف را هم مشکی انتخاب می کنم .

محتویات کیف هم که احتمالا مشخص است :

کیف پولی که سوغاتی خواهر عزیزم از تایلند است .
قوطی آدامس با طعم گریپ فروت !
2 عدد رژ لب با رنگهای صورتی و قهوه‌ای کمرنگ که به تناسب پوششم انتخاب می‌کنم . ( توضیح اینکه من از لوازم آرایش همین دو قلم را در کیفم بیشتر نمی‌گذارم .)
کرم مرطوب کننده آلوئه‌ورا که دو منظوره استفاده می‌شود ! هم صورت و هم دست‌هایم .
عینکم که جهت تف به ریا کاورش را در آورده‌ام !
فلش ضد ضربه‌ام ، هندز فری موبایلم که بیشتر صرف گوش کردن موسیقی می‌شود ، و تلفن همراهم .
دفترچه صورتی رنگ تقویم و دفتر یادداشت من است . و کلیدهای خانه‌ام در جاکلیدی عزیزم !
آن مشکی زیرش هم کیف مدارک من است . گواهینامه و کارت ماشین و بیمه و غیره .
زیری‌اش دستمال مرطوب است که البته به آخرش رسیده !
سوئیچ ماشینم و دو عدد اشانتیون عطر که به تناسب شیرینی و تلخی حالم استفاده می‌شود ! به این ترتیب که عطر اصلی در خانه و از شیشه اصلی زده می‌شود و این اشانتیون‌ها برای بازسازی به کار می‌رود ! اولی که ورساچ است و دومی الین بسیار محبوب من ! پیشنهاد می‌کنم شما هم همین کار را بکنید تا مجبور به حمل یک شیشه بزرگ عطر در کیفتان نباشید .

این از اولین بازی وبلاگی که انجامش دادم .

دومین بازی هم عبارت است از گذاشتن عکس یادگاری هایی که عطر گذشته را در مشاممان زنده می کنند . اصل بازی مربوط به یادگاری های دوران مدرسه است ، اما بیشتر یادگاری های من مربوط به بعد از آن دوران است . و شگفت آور این که به جز یکی شان ، همه دست نوشته هستند ....

کارت های صد آفرینم ! شما هم از اینها داشتید ؟!

 

ایشون به مسابقات دهه فجر مربوطند !!!

 


عکس بالایی روی کارت تبریک و پائینی متن کارت تبریکی است که رئیس بسیار محبوبم به مناسبت روز زن به من و همه همکاران خانم اهدا کرده بود . حاج آقا محمدی یکی از نیک ترین مردانی بود که در عمرم دیده ام .

 

این هم تسبیحی است که حاج آقا محمدی به مناسبت سفر مکه شان به رسم سوغات آورده بودند ...

 


خوب متاسفانه من بلد نیستم عکس ها را کنار هم در وبلاگ قرار دهم . این دو عکس هم به همان ترتیب بالا ؛ اولی روی کارت و دومی متن کارت تبریکی است که رئیس عزیزم آقای ذاکری فر به مناسبت عید نوروز به من داده بودند . این دو نیک مرد را بسیار دوست داشتم ... و کارتهای دست نوشته شان را به یادگار نگاه داشته ام .

 

عکس بالا تعدادی دست نوشته است از یک دوست بسیار عزیز . مرد فرهیخته و فرزانه ای که شکل گیری افکار و شخصیتم را تا حد بسیاری مدیون اویم . حسابدار ارشد یکی از بزرگترین بنگاه های اقتصادی کشور ..... که به تناسب کارش ساعات زیادی را در شعبه محل کار من می گذراند . خوب می دید و خوب می نوشت ...... کوچکترین خطایی در اندیشه و رفتار من اگر می دید با خطی خوش برایم می نوشت . اینها را نگاه داشته ام و گهگداری می خوانمشان .... لازم به ذکر است که همسرم را هم او تایید کرد . ساعات زیادی با همسرم صحبت می کرد و می کوشید به کنه افکارش پی ببرد . داشتن یک همسر با خصوصیات والای انسانی را تا حد بسیاری مدیون او هستم .

 

این دو عکس هم پشت و روی یک برگه هستند ..... شعری است زیبا و قابل تعمیم به هر مکان و زمان ..... دست نوشته همان مرد ادیب و فرزانه ....

 

پ.ن - همین الان متوجه شدم انگار من با اقایان رابطه بهتری دارم تا خانم ها ! البته آقایان بالای 55 سال ! اما حقیقت این است که من با خلق و خوی مردانه بهتر کنار می آیم . مردها صادق تر و روراست تر و بی ریاتر از خانمها هستند اصولا .... من هیچوقت با رئیس های خانمم رابطه خوبی نداشتم !!!

از بیتای عزیزم که مرا به این بازی دعوت کرد بسیار متشکرم و امیدوارم این پست را دوست داشته باشید .

/ 92 نظر / 215 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ترنج ...ام

نازنین جان نازنین خانم تشریف نمیارین ؟؟؟؟ راستی چند روزه می خوام ازت در مورد اون دوستت و دخترش بپرسم که رفت پیش مادر بزرگ پدریش !!!!حال دوستت خوبه ؟؟؟؟؟؟ راستش حال پدرتون رو هم می خواست بپرسم !!!! البته اگه فضولی نیست ...... [قلب]

سپیده

سلام خانومی . کجایین بانو . نگرانتونم . [گل]

عاطی فرشته مهربون

خیلی جذاب بود دوست داشتم نازنین جان

زیبا

نازنین جان حالت خوبه؟ نیسی عزیزم امیدوارم شاد و سلامت باشی خانوم مهربون

شادي

شبت بخير خانم من هميشه فكر ميكردم فقط خودم عاشق گشتن كيفهاي ديگه ام!!! نگو مثل من زياده! چقدر با خودم كلنجار رفتم تا اين كنجكاوي رو مهاركنم ، اما دوباره يادم اومد. البته مثل قبلنا ولع ندارم واسه فهميدن اين چيزا ولي فكر كن سرگرمي ماها چي بوده تورو خدا!

دخترک پاییز

خوبی نازنینم؟ نیستی ها [نگران]

tanha

salam. ye chizi begam? shoma chera enghad salighat shabihe mane?[نیشخند] manam c7 daram...manam shabihe in einako daram.... manam az in adamsa mikhoram ...... 2ta atriam ke estefade mikonam alieno versace hastesh[تعجب][تعجب] shok shodam vaghean

مهدیس

چ قشنگ!!!همه عکسا رو با دقت خوندم [چشمک]

Parisa

azize delam :)