زندگی زیر پوست من

که زندگی از خوشبختی شکوهمندتر است ....

اندر باب اسموکینگ !
ساعت ۱٠:۱۸ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱٧ خرداد ۱۳٩۱   کلمات کلیدی: ماجراهای زندگی من


پست قبلی این تصور رو برای بعضی از دوستان بسیار عزیزم پدید آورده بود که من یک سیگاری به تمام معنا هستم ! به کی قسم به چی قسم که اینطور نبوده ! یک 4-3 سالی بود که من گه گداری ، هفته ای چهار یا پنج نخ دود می کردم و جهت اطلاع آن دسته از دوستانی که باور ندارند سیگار آدم رو آروم می کنه باید عرض کنم که متاسفانه می کنه !

یک تبصره جالب هم اضافه کنم و اون هم اینکه همسرجان ما در عمرش لب به دودی جات نزده ! هم پدر مرحومش و هم 2 برادر بزرگش سیگاری های قهاری بودند ولی ایشون از بچگی تمایلی به این فقره نداشته و هنوز هم ندارد ! درست بر خلاف من که از همان بچگی تمایل بسیار شدیدی به کشیدن ته سیگارهای پدر جانم داشتم ! اما از آنجا مرد بسیار دموکرات و آزادی خواهی هستند هیچ کار به کار بنده نداشته و در عین حال که مضرات دود رو برای من توضیح می دادند ولی مخالفتی هم نمی کردند .

من مصداق دقیق "الانسان حُرٍص علی ما مُنٍع" رو در این قضیه دیدم . تا وقتی که همسرم از قضیه من خبر نداشت من حریص بودم به سیگار ... وقتی که فهمید و در کمال تعجب دیدم چندان مخالفتی نکرد انگار عطشم برای این کار خوابید ... اصلا دیگر علاقه نداشتم ... فقط گه گاهی که خیلی غمگین یا خسته و عصبی بود این کار را می کردم . واقعا انسان به چیزی که از آن منع شود حریص می گردد .

یک خاطره هم برایتان بگویم بخندید ! یک بار شب حدود ساعت 12 بود که داشتیم برمیگشتیم منزل خودمان . یادم افتاد که سیگارم تمام شده ! همسرجان بنده خدا یک ساعتی دور خیابانها چرخید تا همان مارک مورد علاقه من رو گیر بیاره ! آن شب به من گفت که به خوابم هم نمی دیدم این روز رو !!! که نصفه شبی برای زنم دربدر دنبال سیگار بگردم !!!

حالا به هر حال که ما گذاشتیم کنار و امیدوارم هم خدا و هم خلق خدا از این عمل ما راضی باشند !

در ادامه مطلب چند عکس گذاشته ام که ببینید و نظرتان را بگویید که من باید با سوژه عکسها چه کار کنم !

یک سوال هم ازتان دارم و آن هم اینکه سایتی برای دانلود فیلم و کتاب و موسیقی که فیلتر نباشد سراغ دارید ؟ من هر بار که شارژ اشتراک نتم را تمدید می کنم حدود 4 یا 5 گیگ از ترافیک ماهانه ام بلا استفاده مانده که دود می شود و می رود هوا ! ضمنا دو سه ماهی هست که دنبال موزیک برنده امسال جشنواره GRAMMY که Adele خوانده بود می گردم و پیدا نمی کنم ! کسی هست که مرا یاری کند و بفرستد به آدرس ایمیلم که زیر پروفایل مدیر وبلاگ نوشته ام برایتان ؟!!!


_____________________________________________________________________


برای عید به رسم هر سال چند شاخه بیدمشک خریده بودم . بیشترشان حدود یک ماهی دوام آوردند و بعد شاخه ها سیاه شد و جوانه های کرکی بیدمشک به زمین می ریخت . اما این دو شاخه زنده ماندند . ریشه داده اند و یکی شان جوانه های سبز هم زده است .

به نظرتان من با این چه کار کنم ؟